KOLIK SPOTŘEBUJE TĚŽBA?

Podstatou řešení vysokých nákladů na těžbu kryptoměn je sdílení těžby v síti.
Toto vám poskytne pouze tento mechanismus.

OBVYKLÁ TĚŽBA - SPOTŘEBA

Obvyklá těžba probíhá jednoduchým modelem. Zakoupíte výkonný hardware určený pro těžbu kryptoměn typu určený právě pro těžbu obvykle v zařízení s názvem MINING RIG. Zde je každému jasné, aby investice měla smysl, musí být provedena v rámci statisícových částek. Pak skutečně získáme kvalitní síť virtuálních stanic těžících kryptoměnu za velmi krátkou dobu.

Kámenem úrazu je ovšem spotřeba energie. V běžném režimu těžení odpovídá výdělek 20,- kč nákladům na energie 49,- Kč. Tudíž se těžba zásadně nevyplatí. Zmiňovaný hardware má už přednastavené grafické karty, správně vyladěný a nakonfigurované ovladače i software, takže dokáže tímto náklady o něco snížit. V zásadě je to ale neřešitelný problém pro ty, kteří nevlastní levný zdroj elektrické energie.

SDÍLENÁ TĚŽBA - SPOTŘEBA

Díky naší aplikaci, která umožňuje provizní sdílení těžby na počítačích v síti u různých uživatelů, jsme schopni zajistit rozložení nákladů na elektrickou energii mezi všechny sdílející uživatele. Algoritmus a provize jsou nastaveny přesně tak, aby zajistily lukrativnost těžby každému ze zúčastněných uživatelů.

Aplikace a celý systém je koncipován i mezi méně výkonné počítače, tudíž lukrativnost je zajištěna právě vysokým počtem těžících uživatelů. Možnost ovlivnění výkonu aplikace pak zajistí i to, že uživatelé nemají důvod těžbu i při práci vypínat.

 

Cílem provozu aplikace tedy není nakupovat vlastní hardware, ale naopak šířit aplikaci a těžbu mezi ostatní uživatele. Aplikace ovšem nastavení možnosti zapojení vlastních dalších počítačů umožňuje a výdělky za jednotlivé stanice sčítá pod jeden účet.

PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ NÁVOD JAK ZAČÍT TĚŽIT ZA 10 MINUT